آشنایی با

کترینگ مرکزی بیمارستان ها
هلدینگ محب و شرکت های وابسته
سیستم مدیریت محب
هیات امنا حسابرس مستقل و بازرس قانونی هیئت مدیره مدیر عامل دفتر حراست دفتر روابط و رسانه دفتر حقوقی مشاور طرح و برنامه معاون پزشکی معاون مالی معاون توسعه منابع انسانی معاون توسعه منابع فیزیکی مدیر گردشگری سلامت مدیر تحقیق و توسعه مدیر فناوری اطلاعات موسسات و شرکت ها تابعه شرکت همیار ساخت محب شرکت شمیم دارو شرکت محب تجهیز طب موسسه خدمات درمانی محب جامع زنان موسسه درمانی محب مهر موسسه خدمات درمانی محب حضرت فاطمه(س) موسسه محب تامین Image Map
درحال بارگذاری
تور مجازی بیمارستان
افتخارات محب
چرا محب؟
درباره موسسه محب

اخبار دنیای پزشکی

اخبار محب

جستجوی پزشکان...
درحال بارگذاری
جایگاه بیمار در موسسه

ساخت و ابداع بيمارستان در تاريخ پزشکی دنيا حداقل به حدود هزارو هفتصد سال پيش باز می گردد. پس از آن در دوره اسلامی نيز اين ساختار مهم در پزشکی ، در ايران و ساير سرزمينهای اسلامی به اعتلا و اوج می رسد. در اين راستا از موضوعهای بسيار مهم جايگاه حقوق بيمار و نحوه نگرش به بيمار در سير تاريخ بيمارستانها می باشد و بیانگر نقش اسلام و ايران در تکوين تاريخ پزشکی دنيا است.

بیماران درباره محب چه می گویند؟
نکات مهم برای بیماران

 

چند راه ساده و خانگی برای درمان سرماخوردگی

زمستان است و سرماخوردگی.بیماری به ظاهر ساده‌ای که می‌تواند شما را چند روز از کار و زندگی بیندازد و اگر بدن ضعیفی داشته باشید، بارها در طول فصول سرد سال کلافه تان کند. اگر همان ابتدای سرماخوردگی چند راه ساده خانگی را امتحان کنید و البته حواستان به رعایت چند نکته هم باشد، می‌توانید از شدیدتر شدن سرماخوردگی جلوگیری کنید و سریع تر به روال عادی زندگی برگردید.

 

 

اپلیکیشن موسسه محب، علاوه بر اطلاع رسانی و معرفی مجموعه، برخی از خدمات و سرویس های پایه ای را در جهت سهولت کار بیماران و پزشکان ارائه نماید. برای دریافت آن کلیک نمایید.

دستاوردها

فیلم های آموزشی
آموزش و پرورش
Case Problems

منو